11. 8. 2019; shrnutí posledních pár měsíců

Za posledních pár měsíců se hodně událo, server postupně přešel na aktualizaci 1.14.3 a později na 1.14.4, kvůli neshodě v AT byla vyloučena Sinegaa, načež reagoval i správce Glatius svým odchodem, jelikož nechtěl již více takovéto spory řešit. Glatia následoval další správce, který se se cítil, z nám neznámých důvodů, nedoceněný. Do třetice po něm odešel i hlavní administrátor Malinovskij, ale důvody odchodu ani neuvedl.

____

Na spawn bylo přidáno pár drobností pro oživení, jelikož spawn byl příliš holý a prázdný, dva dny poté byl ze serveru vykázán bývalý admin Clasik, za urážky současného AT a ne příliš milých přání onemocnění rakovinou.

____

Byl rozpracován příběh Letopisy Alfacraftonu, jehož autorem je Ruzbyben, který vypráví autorův pobyt na serveru a jeho vzestup v politickém žebříčku, příběh je z minecraftového Alfacrftonu přenesen do imaginární říše Alfacrafton, kde není o kostičkách ani zmínka. Ve vyprávění budou zmíněny i osobnosti serveru. Pokud si jej chcete přečíst, stačí klepnout na tlačítko v menu nahoře.

____

Webové stránky byly kompletně zrekonstruovány, jelikož naše staré www nebyly přehledné a grafickou úpravu ani nepoznaly. Fotoglerie, ještě přidána nebyla, ale jistě přidána bude.

____

V případě dotazů nás kontaktujte v kategorii “KONTAKTY” nebo na emailu alfacrafteu@seznam.cz

Děkujeme za pozornost, Váš adminteam.